microphone-704255_1280

8. listopadu se v Praze sejdou špičky v oblasti financí a realit

Komentáře: 0

Největší nezávislý festival pro finanční a realitní profesionály pod jednou střechou, nejvíce řečníků a nabitý program paralelně v desítce sálů. To vše nabídne FINfest a REALITYfest 8. 11. ve čtyřhvězdičkovém hotelu Clarion Congress v Praze. Tradiční finanční konference FINfest se opět koná společně s realitní konferencí pod značkou REALITYfest.

Festival FINfest a REALITYfest nabídne jedinečný program a networking. Celodenní program začíná v 9.30 a trvá do 18.00 hodin.

Festival je výjimečný nejen svým programem, v rámci kterého vystoupí desítky předních českých odborníků na problematiku financí a reality, ale především svou nezávislostí. „Obvykle si podobně tematické konference pořádají konkrétní společnosti či oborová sdružení se svými zájmy. Na našem festivalu se lze potkat se zástupci nejrůznějších firem. V desítce sálů vystoupí velké množství řečníků. Jde tedy o největší nezávislý festival finančních a realitních profesionálů v České republice, který nabídne nejvíce účastníků, diskusí, přednášek, workshopů, řečníků i vystavovatelů na jednom místě a v jeden den,“ upřesnil Viktora.

Nabitý program čítá celkem 65 přednášek, z toho přibližně 30 bude zaměřených na finance, 20 na reality a 15 na osobní rozvoj. Dohromady vystoupí 150 řečníků, kteří pokrývají odborný program (finance a reality) i osobní rozvoj. „Očekáváme více než tisíc účastníků. Výhodou je, že si každý přijde na své. Věnovat se totiž budeme i okrajovým tématům. Účastníci budou mít jedinečnou příležitost diskutovat se špičkami v oboru, ať už jde o šéfy zprostředkovatelských firem, zástupce předních finančních institucí či realitních kanceláří nebo vedoucí zástupce státních i profesních organizací. Dali jsme si práci s výběrem expertů, leaderů i inspirativních osobností z praxe,“ doplnil Viktora.

Do 30. září si mohou zájemci pořídit zvýhodněné vstupné, v rámci kterého lze navštívit přednášky obou festivalů. V nabídce jsou také skupinové slevy. Programu se navíc mohou lidé zúčastnit jak fyzicky, tak v on-line prostředí.

FINfest – vyvrcholení konferenční sezóny v oblasti financí

V rámci FINfestu se lidé mohu těšit na celou plejádu zajímavých přednášek, panelových diskusí a workshopů. Budou se týkat například sociálního marketingu, vývoje trhu a produktů, investičních fondů, financování bydlení, finančního poradenství nebo kryptoměny. Mezi přednášejícími bude mimo jiné také Miroslav Princ, autor obchodních bestsellerů a rozvojový expert Petr Jan Křen. Dalším řečníkem bude také organizátor festivalu FINfest a REALITYfest Martin Viktora, který po letech práce v bankovním sektoru založil odborné weby Poradci-sobě.cz, Realiťáci-sobě.cz a spolu s dalším řečníkem Jiřím Patákem i společnost EMAdata.cz. Odborné diskuse bude moderovat mimo jiné Petr Novotný, zakladatel a šéfredaktor finančního portálu Investičníweb.cz, který roky pracoval na pozicích burzovního makléře a bankéře u několika významných společností. Diskusi o inovacích v oblasti pojištění povede Karel Veselý, partner konzultační firmy Deloitte. Vystoupí také ekonom a expert na kryptoměny Dominik Stroukal, který se zúčastní diskuse na téma “Vztah kryptoměn a finančního poradenství”. Konferenci otevře panelová diskuse o finančním poradenství, a to za účasti Zdeňka Sluky, šéfa největší zprostředkovatelské společnosti Broker Trust.

REALITYfest – konferenční špička v oblasti realit

Neméně zajímavý bude i program REALITYfestu. Přednášky se budou týkat osobního marketingu realitního makléře, trendů v oblasti nemovitostí  i změn realitního zákona. Účastníci se dozvědí vše o investicích do nemovitostí, digitalizaci katastru nemovitostí i, jak vytěžit maximum z prohlídek či o postavení žen v realitách.  Mezi řečníky bude například Miroslav Jonáš, specialista na realitní právo, finance, investice, oblast exekucí, insolvencí a daní.. Lektorka pro realitní trh Ivana Cikánková, realitní makléřka a zakladatelka projektů Ženy v realitách a Realitního vzdělávacího institutu bude dalším ze zajímavých speakerů. Dorazí také poslanec Vojtěch Munzar, který v rámci zákona o realitním zprostředkování předložil dva pozměňovací návrhy, ve kterých řeší odpovědnost realitních kanceláří za vady a pojištění makléřů.

Festival pořádají komunitními weby Realiťáci-sobě.cz a Poradci-sobě.cz společně s Realitním vzdělávacím institutem a Asociací realitních kanceláří ČR

Nabídka nemovitostí

Nové články